Pohodové chvíle s najbližšími

V tichom prostredí s nádhernými výhľadmi

V našom ubytovaní ponúkame niekoľko možností na trávenie voľných chvíľ. Keď sa Vám práve nechce do mesta, môžete využiť niečo z našej ponuky ako stráviť voľný čas s priateľmi, láskou alebo rodinou. 

wellness banska stiavnica

Wellness

Naše ubytovanie disponuje wellness, ktoré je k dispozícii našim hosťom ktorí si chcú oddýchnuť si v absolútnom súkromí. Fínska sauna je skvelá na zrelaxovanie tela po turistike, cykloturistike či po náročných pracovných dňoch. Saunový rituál možno ukončiť ochladzovacím vedrom.

Po relaxe v saune a oddychovej je k dispozícii jacuzzi pre 6 osôb.

Naše wellness sa objednáva na presnú hodinu a umožňuje nerušený oddych.

Kapacita 6 osôb

Cena 50€/1,5hod

Biliard

V hlavnej budove sa nachádza biliard, ktorý určite neprehliadne žiadny návštevník. Je na mieru vyrábaný z orechového dreva a talianskej bridlice. 

Pre väčšie skupiny návštevníkov radi usporiadame aj biliardový turnaj. 

Cena 5€/1 hod. 

ubytovanie banska stiavnica
ubytovanie banska stiavnica

Relax v hojdacej sieti

V záhrade na Vás čakajú hojdacie siete určené aj pre dvojice. Pohodlne si zdriemnete, prečítate dobrú knihu, načerpáte energiu zo slnka alebo romanticky môžete sledovať padajúce hviezdy a osvetlenú Kalváriu. 

Možnosť využitia jar-jeseň

Grilovanie v záhrade

Večera tak trochu inak? Máme pre Vás vždy pripravený gril s dreveným uhlím priamo v záhrade s výhľadom na mesto a Kalváriu. Radi Vám s prípravou pomôžeme.

Možnosť využitia jar-jeseň

ubytovanie banska stiavnica
ubytovanie banska stiavnica

Ohnisko

V našej záhrade máme kamenné terasy s ohniskami. Vybudované ohnisko so sedením, výhľadom na Kalváriu, mesto a Nový Zámok je skutočná romantika. Či už máte chuť na špekačky na ražni alebo pripraviť si guláš v kotlíku, u nás je to možné. 

Možnosť využitia jar-jeseň

Piknik v záhrade

Naša záhrada je veľkolepá, aj keď v kopci no stále s terasovitým využitím čo umožňuje našim hosťou využiť našu záhradu na pravý piknik. V lete s možnosťou odtrhnutia egrešov či lesných jahôd na jeseň Vás zas pohostí jablkami, slivkami a hroznom. 

Možnosť využitia jar-jeseň

ubytovanie banska stiavnica
amfiteater banska stiavnica

Amfiteáter

Atmosféru starej štiavnickej terasovej záhrady dopĺňa kamenný amfiteáter pre 60 divákov využívaný pri skupinových podujatiach na prednášky, premietanie filmov či malé umelecké kreácie.