Priatelia sú rodina, ktorú si vyberáš

Preháňať sa po okolí na horských bicykloch, večer si dať chladené pivo v miestnom bare a odmeniť sa večerným wellnessom. Doprajte si oddych i zábavu.

Život v meste

Vyberte si z mnohých barov ten váš, užite si koncert alebo sa vypravte na historický prieskum. Bavte sa na niektorom z letných festivalov alebo len tak leňošte pri jazere. Štiavnica žije!

Wellness pod strechou

Mali ste náročný týždeň? Odmeňte sa výrivkou s partiou priateľov alebo našou novou fínskou saunou!

Grilovanie na záhrade

Grilované syry, poriadny kus opečeného mäsa alebo guláš v kotlíku? Sme pripravení na všetky vaše kulinárske projekty pod voľným nebom.

Streľba z luku, pingpong alebo biliard

Keď počasie nevychádza podľa vašich plánov, zabavte sa inak! Usporiadajte pre priateľov biliardový či stolnotenisový turnaj, zahrajte si niektorú z našich stolových hier alebo vyskúšajte lukostreľbu v záhrade.

Coworking

Dostihla vás na dovolenke práca? Päť minút chôdze od Aury je pre vás prichystaný príjemný coworking.

Došli vám nápady?

My vždy v zásobe nejaké máme ;) Neviete, kedy zatvárajú krčmy, čo hrajú v kine alebo kam zájsť do reštaurácie? Spýtajte sa Juraja, poradí vám ako vlastným priateľom.

Degustácia lokálnych vín

Patríte medzi milovníkov vína? Zaistíme vám súkromnú degustáciu vín od regionálnych vinárov.

Cyklovýlety

Nenáročné trasy po okolí aj skutočné biketrailové výzvy, okolo Štiavnice nájdete stovky kilometrov vyznačených trás. Tá najbližšia vedie okolo našej záhrady.

Náš amfiteáter je vám k dispozícii

Koncert? Divadlo? Stand-up comedy? Náš amfiteáter s kapacitou 50 miest je vám k dispozícii.